Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Gyvenamųjų rajonų aptvėrimas: taip ar ne?

 

betafence panele ogrodzeniowe zenturo osiedle bratyslawa dsc 6962 thumb640x480

Jūsų sprendimus nulems įstatymai ir nekilnojamojo turto gyventojų lūkesčiai.

Visiška apsauga vs atvira erdvė

Prieš keletą metų dauguma naujai pastatytų gyvenamųjų rajonų buvo aprūpinti tvoromis. Dauguma atvejų plokščių sistemos buvo standžios ir tvirtos – tai užtikrino rajonų saugius anklavus. Įėjimai buvo blokuojami automatiniais stumdomaisiais vartais ar kortelių skaitytuvų užtvaromis.

Pastaruoju metu atviri gyvenamieji rajonai vis labiau tampa populiaresniais, nes yra apsupti žalumos, kuri natūraliai tampa parkais ar miškais. Kai kurie miestai, tokie kaip Krokuva, priima taisykles, kurios draudžia tvoruoti gyvenamuosius rajonus.

betafence osiedle mieszkaniowe wawa nylofor 3d img 5669 large

Kaip jaustis saugiai

Šiaip ar taip, nerimas dėl apsaugos vis dar yra pagrįstas. Jeigu klausotės žiniasklaidos pranešimų apie amžinai daugėjančius teroro išpuolius, nesaugumo jausmas tampa nenugalimas. Dėl to mes vis dar saugojame savo rajonus su Nylofor 3D plokštėmis (su horizontaliais palenkimais) arba Nylofor 2D (su dvigubomis horizontaliomis vielomis).

Lauko plokštės yra nuo 1.7 iki 2.0 metrų aukščio, o vidiniai aptvarai gali būti aprūpintos žemesnėmis tvoromis - 1.5 ar netgi 1.2 metrų aukščio. Rekomenduojame naudoti plokštes, padengtas poliesteriu, kadangi joms neprireiks priežiūros ir remonto ateinantiems 10 metų.

betafence panele ogrodzeniowe zenturo osiedle bratyslawa dsc 0002 large

Jūs esate labai unikalus!

Jei saugumas nėra jūsų pagrindinis rūpestis, galite leisti savo vaizduotei laisvai pasireikšti. Išbandykite Zenturo plokštes su trimis skylių dydžiais. Keletą iš jų galite pripildyti pikseliais, kad sukurtumėte norimas formas ar tekstus.

Zenturo Super plokštės gali būti naudojamos gabiono sienų gamybai, kurias galima pripildyti įvairiomis medžiagomis. Pavyzdžiui, puikiai tiks baltas kalnų krištolas, tamsūs lavos akmenys ar netgi skirtingų spalvų stiklo rutuliukai. Jei norite savo tvorą paversti dar įspūdingesne, galite apšviesti rutuliukus su LED lempomis. Tai leis jūsų unikaliai tvorai būti pastebimai ir naktį.

osiedle wlochy zenturo murki gabionowe img 0257 large

Kartu ir grožis, ir patogumas

betafence osiedle mieszkaniowe bazantow gabion p1100748 large

Jūs taip pat galite rinktis gabionus gyvenamųjų rajonų aptvėrimui. Akmenimis pripildyti krepšeliai neabejotinai atkreips kiekvieno gyventojo ir svečio dėmesį. Gabionai bus naudingi ypač tada, kai jums reikia netik aptverti teritoriją, bet ir apsaugoti šlaitą ar atskirti du skirtingus lygius tarp sodų. Profesionaliai sumontuoti gabionai jums tarnaus mažiausiai 50 metų!

betafence osiedle mieszkaniowe bazantow gabion p1100753 large

Jūs taip pat galite naudoti gabionus statant sodo baldus. Pagaminkite gabiono suolelius palei takelius ir unikalius barbekiu pavieniuose soduose, pagamintus iš krepšelių, pripildytų akmenimis. Taip pat vaikams galite sukurti gabiono labirintą vietoj paprastos žaidimų aikštelės. Jie bus sujaudinti, nors ir nebus sunku jame pasiklysti. ;)

 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika