Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Kokią gabionų tvorą pasirinkti?

betafence murek gabionowy petrazen thumb640x480

Priklauso nuo to ar jums reikia paprastos gabiono sienos, ar elegantiškos su įmantriais iškilimais ir kampais.

Estetika prieš ekonomiką

Rinkoje populiariausias sprendimas yra gabiono sienos, pagamintos iš plokščių, kuriose vertikalios vielos yra pagamintos iš strypų. Kiekvienas gabioans  gale turi plieno kilpas, per kurias yra įsukami varžtai, kad sukurtų sienos kampus. Tokios sistemos nėra labai elegantiškos, ypač jei naudojate žemo profilio skląstis. Jos surūdys ir išteps plokštes.

Jei norite, kad jūsų namų aplinkos vaizdas, visų pirma, būtų malonus akiai ir elegantiškas, turėtumėte apsvarstyti gabionų sienas, pagamintas iš Nylofor F plokščių. Jų vertikalios vielos yra pagamintos iš plokščiųjų strypų, o kampai yra papildomai sutvirtinti su nerūdijančiomis jungtimis (kas antrą plokščiąjį strypą). Jungtys yra beveik nematomos, kaip ir plokštieji strypai, kurie yra įtvirtinti tvoros viduje.

betafence murek gabionowy petrazen mili 2016 08 29 212 large

Įlinkimai įvairiuose kampuose

Paprasčiausiai, strypų plokštės yra tinkamiausios tiesioms dalims ir tiesiems kampams. Kiti kampai (bukieji ir aštrieji), vis dėl to, yra lengviau pasiekiami su tvoromis, pagamintomis iš Nylofor F plokščių (Petra zen). Tai palengvina mūsų nerūdijančios jungtys, kurios gali būti sulenkiamos bet kuriuo kampu, kad atitiktų kampą, kokio siekiate.

betafence murek gabionowy petrazen mili 2016 08 29 164 large

Taisymas vietoje

Strypao negali būti padalinti į jokį kitą dydį, kadangi taip bus nukirstos kilpos, esančios strypo gale. Kiekvienos nestandartinės gabionų tvoros dydis privalo būti pagamintas pagal užsakymą. Jei vietoje atsitiks taip, kad išmatavimai nebus pakankamai tikslūs, jums teks palaukti, kol atvyks nauji elementai.

Tačiau, patys galite susipjaustyti Nylofor F plokštes į tam tikrus dydžius per montavimą ir tada sutvirtinti cinko purškiklio sluoksniu (pridedamas prie kiekvieno užsakymo). Tai suteikia galimybę sukurti bet kokį kampą pačiam.

betafence murek gabionowy petrazen mili 2016 08 29 214 large

Montavimo įrenginiai

Jums prireiks mažiausiai vieno žmogaus, kad padėtų surinkti gabiono sienos perdangą, pagamintą iš strypų. Pagalbininkas turės laikyti dvi sienos dalis, kad jūs galėtumėte sutvirtinti jas kartu su varžtais (nebent gamintojas aprūpins su jau sujungtomis dalimis). Tada, jums reikės išlyginti visą konstrukciją ir įtvirtinti ją į pamatinius stulpus.

Jūs galitesujungti Nylofor F plokštes, kurios pačios suformuoja PetraZen sienas ant kabliukų, prijungtų prie pamatinių stulpų. Kabliukai sulygina plokštes ir sustabdo jas nuo judėjimo. Taip pat, kabliukai suteikia galimybę naudoti mažiau distancinių laikiklių, kurie skirti saugoti sienas nuo iškilimų.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika