Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Stulpai: visos jūsų tvoros pagrindas

1823s 1beka thumb640x480

Nors ir esame linkę galvoti apie stulpus tik proceso gale, tik jie leidžia instaliuoti pasirinktas plokštes ar kilpas.

Specialūs ar universalūs stulpai?

Dauguma gamintojų rinkoje siūlo tvorų sistemas su specialiais stulpais. Pavyzdžiui, jūs galite įmontuoti Decofor plokštes tik ant kvadratinių stulpų su dekoratyviniu kamuoliu, o Pantanet kilpos geriausiai atrodo ant profiliuotų Bekaclip stulpų. Dažniausiai nėra galimybės instaliuoti tokias tvoras ant kitų stulpų dėl tinkamų priedų trūkumo.

Tačiau, yra ir universalių stulpų, kurie gali būti naudojami su dauguma sistemų. Populiariausi yra stačiakampiai stulpai su plieno žiedais. Jie gali būti naudojami instaliuojant tokias plokštes, kaip Nylofor 3D, Nylofor 2D ir 2D Super.

586s 1beka large

Ar turiu įbetonuoti stulpus?

Galite pabandyti ir įtvirtinti juos žemėje, naudojant inkarus arba paprasčiausiai užkasti giliai žemėje. Tačiau cementavimas yra patikimiausias ir efektyviausias įtvirtinimo būdas. Skylės gylis – taip pat ir betono storis – priklauso nuo Lietuvos vietovės, kurioje montuojate ir tai turi būti žemiau žemės užšalimo lygio (tai yra tarp 0.8 ir 1m).

Prieš pradedant cementuoti jums taip pat reikia patikrinti pasirinkto stulpo surinkimo būdą. Dažiausiai pasitaikantis surinkimo būdas: stulpas – stulpas – plokštė – plokštė (pirmiausia, sucementuojate visus stulpus, ir stulpus įtaisote tik tada, kai betonas sustingsta). Tačiau, yra sistemų, kurios remiasi tokiu surinkimo būdu: stulpas – plokštė – stulpas – plokštė, pavyzdžiui Bekafor Classic tvora ant Bekaclip stulpų, ar Nylofor 3D ant Bekafix stulpų. Tada betonuojame  stulpus iš eilės po kiekvienos plokštės idėjimo.

2880s 1beka large

Kam reikalingi tvorų dangteliai?

Akivaizdu, jūs galite montuoti stulpus be dangtelių, tačiau mes labai rekomenduojame juos naudoti. Svarbiausia dangtelių paskirtis – apsaugoti stulpų vidų ir užkirsti kelią lietaus vandeniui ten patekti. Žemesnėje negu nulio temperatūroje lietaus vanduo gali užšalti, ir kai ledas padidės, jis paprasčiausiai suardys stulpą iš vidaus.

Kitas stogelių privalumas – estetika. Jie apsaugo stulpų viršų nuo oro sąlygų, kurios gali sukelti koroziją. Surūdijusi vieta gali greitai padaryti likusį stulpą purviną.

11823s 1beka large

Firminiai stulpai ir pigūs priedai

Tai dažnai pasitaikanti išeitis, kuri, atrodo, sutaupo pinigus, bet tik trumpam laikotarpiui. Pigūs priedai (jungtys, žiedai, varžtai) iš nepatikimų tiekėjų dažniausiai yra nepakankamai padengti cinku (ar išvis nepadengti) ir pradeda greitai rūdyti. Po metų ar dviejų, jūs turite gražią tvorą su aprūdijusiomis dėmėmis ant kiekvienos jungties tarp plokštės ir stulpo.

Jums taip pat reiktų atsiminti, kad tvorų gamintojas atsisakys skundo, jei žala buvo padaryta dėl iš kito tiekėjo nupirktų priedų (tokiu atveju, netgi gamintojo garantija bus negaliojanti).

img005 tn large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika